POLAND
Audi Q5 Alpine Democar

Dedykowana stacja do Audi Q5

X701D-Q5 - Zaawansowana stacja nawigacyjna Alpine Style dla Audi Q5

Alpine wprowadza do oferty wysokiej klasy multimedialny system dedykowany modelowi Q5 (produkowanemu w latach 2009-2016). Będący kontynuacją szybko rozwijającej się linii samochodowych systemów Alpine Style, X701D-Q5 oferuje kompatybilność z najnowszymi formatami mediów, obsługę nowych technologii nawigacji oraz audiofilską jakość dźwięku. Wszystkie komponenty zostały tak zaprojektowane, aby idealnie pasowały do istniejących miejsc montażowych oraz aby doskonale integrowały się z istniejącymi systemami elektronicznymi pojazdu.

DVE-5300X - Odtwarzacz DVD do Audi Q5

Rozbuduj swój multimedialny system Alpine o funkcję odtwarzania DVD. DVE-5300X został tak zaprojektowany, aby idealnie pasować w miejsce panelu sterowania audio, oferując tym samym wygodną obsługę z siedzenia kierowcy. Urządzenie obsługuje technologię HDMI, dzięki czemu odtwarzany obraz jest wysokiej jakości. Dodatkowo użytkownik jest w stanie w pełni obsługiwać odtwarzacz za pomocą dotykowego ekranu lub panelu sterowania Alpine.

SPC-100AU - Rozbudowa systemu nagłośnienia do Audi Q5

Jednoznacznie rekomendujemy rozbudowę multimedialnego systemu Alpine Style, tak aby odtwarzany w Twoim Audi Q5 dźwięk osiągnął prawdziwe audiofilskie wyżyny.

SPC-200AU - System nagłośnienia klasy Premium do Audi Q5

W skład zestawu SPC-200AU wchodzi wysokiej klasy wzmacniacz o mocy RMS 310 W z procesorem DSP zaprogramowanym przez najlepszych techników, tak aby sprzęt idealnie pasował do konkretnego samochodu, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się muzyką na najwyższym możliwym poziomie.
W skład zestawu wchodzą również głośniki średniotonowe (7,5 cm) oraz głośnik centralny (7,5 cm). W połączeniu z SPC-100AU użytkownik uzyskuje 3-drożny system przedni oraz głośnik centralny. Dodatkowym komponentem sprzętu jest zestaw wysokiej jakości przewodów oraz wszystkie niezbędne akcesoria montażowe.

KIT-R1AU - Ramka montażowa do kamery tylnej przeznaczona do następujących samochodów: Audi Q5

Ramka montażowa do wieloobrazowej kamery tylnej HCE-C252RD, kamery tylnej HCE-C127D oraz szerokokątnej tylnej kamera HCE-C157D.
Ramka montażowa do kamery zastępuje fabryczny uchwyt.