POLAND

Peugeot 4800 04/2012 -

INE-W928R - Zaawansowana stacja nawigacyjnaX800D-U - Zaawansowana stacja nawigacyjna z DAB+

 

Rozrywka królewskich rozmiarów

One Look Navi XL czyni rozrywkę wewnątrz samochodu zupełnie nowym doznaniem dzięki swojemu 8 calowemu  monitorowi. Estra duży wyświetlacz oferuje Ci wygodę One Look oraz możliwość oglądania filmów prawie jak w kinie. 8 calowy ekran ma oszałamiający o 43% większy ekran w porównianiu do wyświetlaczy 7 cali (17,78 cm).

Ciesz się perfekcyjnymi detalami map i filmów a nawet w trybie ekranu dzielonego 50/50 masz jasny obraz wszystkich funkcji. Zacznij korzystać, a nigdy nie wrócisz do mniejszego rozmiaru!

 

 

Zestawy instalacyjne X800D-U / INE-W928R

Poprawne zainstalowanie 8 calowego ekranu na zwykłej desce rozdzielczej może być wyzwaniem, dlatego też Alpine dostarcza stale rosnącą liczbę zestawów instalacyjnych, zawierających wszystko co potrzebne, od części mechanicznych do przejściówek i interfejsów do sterowania z kierownicy czy ekranów w pojeździe (jeżeli występują).

 

 

8-calowy zestaw montażowy zawiera wszystkie części potrzebne do zainstalowania i uruchomienia INE-W928R / X800D-U w aucie. Zestaw zawiera także części do montażu mechanicznego oraz  przewody podłączeniowe. Adapter antenowy nie jest wymagany.