POLAND
 Produkty  Wsparcie i inne

Warunki korzystania

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI WARUNKAMI UŻYTKOWANIA STRONY. Korzystając ze strony, deklarujesz swoją zgodę dla warunków jej użytkowania. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, prosimy byś nie korzystał z tej strony. Zachowujemy prawo do zmian w tych zapisach. Prosimy w związku z tym o sprawdzanie warunków w celu zapoznania się z ewentualnymi zmianami. Jeśli korzystasz z tej strony po wprowadzeniu zmian do warunków korzystania, oznacza to, że się z nimi zgadzasz.

 

Prawo autorskie, znaki handlowe oraz inne prawa własności

Ta strona internetowa i jej cała zawartość, w tym grafika, kod i oprogramowanie w niej zastosowane oraz umowa o integracji takiej zawartości grafiki, kodu i software należą do ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand ("ALPINE"), oraz wszystkie prawa są dla tej firmy zarezerwowane. Jakiekolwiek użytkowanie, przechowywanie, modyfikacja zdjęć, grafiki, symboli, logotypów, dźwięków, filmów, animacji lub tekstu w jakimkolwiek formacie i kombinacji znalezione na tej stronie wymagauprzedniej pisemnej zgody ALPINE, która to zgoda może być w każdej chwili odwołana.

Słowa "Alpine" i "Alpine Europe", logo Alpine z pięcioma paskami, nazwy i zdjęcia identyfikujące produkty i usługi Alpine są znakami zastrzeżonymi ALPINE. Te logotypy oraz jakiekolwiek ich modyfikacje nie mogą być używane w żaden sposób bez zgody ALPINE. Żadna z informacji zawartych na tej stronie nie powinna być interpretowana jako przyznanie w jakikolwiek sposób jakiejkolwiek licencji lub prawa na mocy praw własności ALPINE lub jakiejkolwiek strony trzeciej.

Ograniczona odpowiedzialność

Zgadzasz się na korzystanie z tej strony oraz z jej zawartości na własną odpowiedzialność. ALPINE nie może być odpowiedzialny za zniszczenia spowodowane wejściem lub problemem z wejściem na tą stronę. ALPINE skompilował zawartość tej strony z największą starannością. Informacje zawarte na tej stronie są przeznaczone do prezentacji firmy ALPINE i jej produktów. Nie ma żadnej gwarancji na to, że strona jest kompletna i nie zawiera błędów. Jeśli chcesz uzyskać informacje o naszych produktach skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Linki

Linki kierujące do stron osób trzecich są umieszczone dla wygody użytkowników strony. Użytkownicy wchodzący na te strony robią to na własną odpowiedzialność. Udostępniając te linki ALPINE nie wyraża zgody na ich zawartość. ALPINE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dostęp tych stron, ich zawartość czy możliwość uszkodzenia spowodowaną ich odwiedzeniem i użyciem zawartości.

Użytkownicy międzynarodowi

Produkty prezentowane na tej stronie są prezentowane wyłącznie w celach ich promocji oraz informacji o dostępności w Unii Europejskiej. ALPINE nie gwarantuje, że te produkty są dostępne w innych lokacjach. Ci, którzy odwiedzają tą stronę spoza Unii Europejskiej robią to z własnej inicjatywy i są odpowiedzialni za zgodność ich poczynań z lokalnym prawem.

Odpowiednie prawo

Jakiekolwiek roszczenia prawne lub pozwy sądowe związane z tą stroną lub jej użytkowaniem są przedmiotem interpretacji prawa Republiki Federalnej Niemiec, z wyjątkiem przepisów międzynarodowego prawa prywatnego oraz Konwencji Narodów Zjednoczonych na kontrakty dla międzynarodowej sprzedaży dóbr.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użytkując tą stronę zgadzasz się z warunkami użytkowania.

 


 

Ochrona danych

Podczas korzystania z naszych usług, może zostać Ci zadane pytanie o podanie osobistych informacji. Podawanie tych informacji nie jest wymagane. Twoje osobiste dane osobowe będą przechowywane i wykorzystywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ochronie danych osobowych.

 

Dane osobowe zebrane za pośrednictwem tej strony internetowej, będą wykorzystywane do realizacji zamówień i do odpowiedzi na wasze prośby. Korzystanie z danych do celów konsultacyjnych, marketingowych, badania rynku odbywać się będzie wyłącznie za Twoją wyraźną zgodą.


Jeśli umowa dotycząca wyżej wymienionych celów zakłada także transfer danych do firm związanych z ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand lub stron trzecich wymienionych w deklaracji zgody, mamy prawo do transferu Twoich danych. W przeciwnym wypadku transfer danych nie będzie miał miejsca.

Zgoda może być wycofana w każdym momencie poprzez kontakt z nami.

Analysis by WiredMinds

Our website uses counting pixel technology provided by WiredMinds GmbH (www.wiredminds.de) to analyze visitor behavior. In connection with this, the IP address of the visitor is processed. The processing occurs only for the purpose of collecting company based information such as company name, for example. IP addresses of natural persons are excluded from any further processing by means of a whitelist. An IP address is not stored in LeadLab under any circumstances.

While processing data, it is our outmost interest to protect the rights of natural persons. Our interest in processing data is based on Article 6(1)(f) GDPR. At no time is it possible to draw conclusions from the collected data on an identifiable person.

WiredMinds GmbH uses this information to create anonymized usage profiles of the visit behavior on our website. Data obtained during this process is not used to personally identify visitors of our website.

Hosting

Our website is hosted by Mittwald CM Service GmbH & Co. KG, Königsberger Straße 4-6, 32339 Espelkamp, so that personal data stored on our platforms is transmitted to this processor or its servers. The server is located within the EU.

Of course, we have concluded a data processing agreement with them in accordance with Art. 28 GDPR.

 


 

Znak firmowy wydawcy

Informacje kontaktowe / Odpowiedzialni za tą stronę

ALPS ALPINE EUROPE GmbH
Alpine Brand

Ohmstraße 4

85716 Unterschleißheim

Germany

 

Tel: +49 (0)89 - 32 42 64 - 0

Fax: +49 (0)89 - 32 42 64 - 241

 

Rejestr Handlowy, Monachium, HRB 255899

 

Zarząd

Masami Aihara
Wilfried Baumann
Sascha Kunzmann
Yasushi Motokawa