POLAND
 Produkty  Wsparcie i inne

Znajdź szybko i łatwo  odpowiedni radioodtwarzacz do twojego samochodu , zamiennki nawigacji satelitarnej do samochodu  lub kampera - w zestawie akcesoria instalacyjne

W konfiguratorze samochodów osbowych i kamperów możesz szybko i łatwo znaleść odpowiedni zamiennik radioodtwarzacza lub nawigacji satelitarnej . Wystarczy dwa kliknięcia, aby wyświetlić możliwe warianty nawigacji oraz odpowiedni widok instalacyjny. Przedstawimy widok przed i po w pojeździe . Pokażemy  jak nowa nawigacja lub radioodtwarzacz integruje się z twoim samochodem .

Dostępne są różne wymiary ekranów  od 6,5 cala do 9 cali . Radioodtwarzacze 1-din z ekranem 9 cali ,DAB+ i Bluetooth , wykorzystują aplikację z telefonu aby mieć  dostęp do nawigacji która jest wyświetlana na ekranie radia. 

W systemach do  kamperów dostępny jest wybór wskazówek dźwiękowych Alpine Adventure Audio Plug&Play, które można stosować w szerokiej gamie pojazdów. ​​Każda podróż stajnie się niezapomnianym doznaniem !

Ponadto możesz dobrać do swojego pojazdu różne akcesoria, takie jak kamery cofania, odtwarzacze DVD, rejestratory jazdy  i ładowarki indukcyjne .W przypadku niezbędnych materiałów instalacyjnych  dostępne są wszystkie  kable adapterów, adaptery antenowe i dystanse  głośnikowe dla wybranego pojazdu. Do wszystkich urządzeń i akcesoriów dołączone są szczegółowe zdjęcia i opisy. Możesz zobaczyć  szczegóły i warianty kolorystyczne. Wszystkie skonfigurowane komponenty, w tym szczegółowe informacje i łączną cenę, są do pobrania w formacie PDF.  Do poprania dokumentów nie jest wymagana rejestracja ani logowanie.

Wszystkie systemy nawigacji Alpine do samochodów osobowych i kamperów  są wyposażone w USB, Bluetooth i DAB+. Ponadto możliwe jest wyświetlanie i obsługa  aplikacji nawigacyjnych takich jak Mapy Google, Waze, TomTom , mapy iOS Apple .

Dedykowane  systemy nawigacyjne do  kamperów są wyposażone w dane o miejscach parkingowych z park4night. Oznacza to, że jeszcze przed rozpoczęciem podróży masz przed oczami zdjęcia, oceny i właściwą trasę, numery telefonów które są często dostępne  i można je wybrać bezpośrednio z ekranu. Aplikacje nawigacyjne udostępniają informacje o ruchu drogowym online i komunikują się między różnymi użytkownikami. W ten sposób niebezpieczne miejsca, roboty drogowe, korki czy wypadki mogą być komunikowane innym użytkownikom dróg i mogą być informowani w odpowiednim czasie.

Jeśli dla twojego pojazdu nie zostanie wyświetlone żadne rozwiązanie nawigacji satelitarnej lub radioodtwarzacza , z przyjemnością otrzymamy Twoją opinię ! Następnie postaramy się jak najszybciej zapewnić odpowiednią konfigurację  dla  twojego pojazdu.